O nás

Bar s pizzeriou, vlastným parkoviskom a veľkou terasou sa nachádza v Meráne (smerom na Dorf Tirol).

Ponúkame Vám:

Posedenie pri čerstvej slovenskej tlači, českých a slovenských televíznych programoch, alebo internete. V lete je možnosť sledovania televízie na terase prostredníctvom video projektoru. Pre tých aktívnejsích máme ping-pong, biliard, stolný futbal alebo šípky. Prípadne môžme doporučit aj “SLOVENSKÙ HÀDZANÙ”

Štýlovú Slovenskú izbu s jedinečnou národnou výzdobou a veľkoplošným televízorom. Nachádza sa tu aj špeciálna miestnosť s internetom, skypom a kamerami.

Milovníci risku si na svoje prídu pri automate.

V interiéri baru nájdete:

Bar s posedením a kartárskymi stolmi.
Herňu so “stenou slávy” – stena slávy vznikla na základe návštev slovenských populárnych hudobných skupín v Našom-Vašom bare. Vyššie spomínaným rozptýlením a tak isto aj našu 100 ročnú raritu. Originálne keramické kachle.
Rosengarten - Herňa

V prípade hladu je Vám k dispozícii naša kuchyňa, ktorá ponúka minimálne 15 druhov pízz. Každú stredu večer sa podávajú Bryndzové halušky s pravými slovenskými prísadami. Pocas celého týždňa ponúkame rôzne slovenské špeciality ako napríklad Segedínsky guláš či Sviečkovú na smotane. Za malého hladu je na výber viac druhov obložených chlebíkov.

Naše priestory ponúkame aj na organizáciu menších spoločenských akcií ako napr. osláv narodenín alebo menín. V prípade Vášho záujmu Vám pripravíme aj občerstvenie vo forme obložených mís, chlebíčkov alebo chuťoviek. O výzdobu sa s radosťou postaráme.

Srdečne Vás pozývame ochutnať špeciality našej kuchyne a k stráveniu príjemných chvíľ.

rodinný kolektív  Rosengarten